Durvju atvēršana

Dažādu durvju atvēršana ir mūsu ikdiena – varam ierasties tās atvērt, kad vajadzīgs, jo mūsu meistari strādā katru dienu un 24 stundas diennaktī. Ja Jūs pārsteidz aizkritušas durvis un nezinat, kā iekļūt vai izkļūt no sava mājokļa, dodiet ziņu un mēs ieradīsimies palīdzēt! Ja vien Jūsu mājoklis ir Rīgā vai Rīgas rajonā, varēsim palīdzēt jebkurā diennakts laikā! 

Lai durvju atvēršana notiktu ātri un bez pārpratumiem, pirms tam sagatavojiet dokumentus, kas apliecina, ka esat attiecīgā mājokļa īrnieks vai īpašnieks. Lai durvju atvēršana būtu likumīga un pamatota, mūsu meistariem vajag būt pārliecinātiem, ka atver tās īstajām personām. 

Durvju atvēršanas joma mums nav sveša jau vairāk kā 20 gadus. Pēdējo desmitgažu laikā esam saskārušies ar tik daudzām un dažādām durvīm, ka mūsu meistari spēj tikt galā ar jebkuru slēdzeni un jebkāda tipa durvīm. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu mājokli sargā izturīgas metāla durvis ar vairākām slēdzenēm vai greznas koka durvis – mūsu komanda tās atvērs saudzīgi un ātri. Tā kā izmantojam tikai profesionālus un augstas kvalitātes instrumentus, durvis atvēršanas laikā būtiski necieš.

Ja Jūs pieviļ cieši aizkritušas durvis, labāk necentieties tās atvērt pašu spēkiem. Dažreiz steigā cilvēki sabojā labas durvis, mēģinot tās uzlauzt un atvērt pašu spēkiem. SOS servisa meistari to izdarīs daudz labāk un profesionālāk, neradot Jums zaudējumus. Paveicot durvju atvēršanu profesionāli, paveiktā darba pēdas praktiski nav manāmas.

Protams, jo sarežģītāka slēdzene un jo drošākas durvis, jo vairāk laika atvēršana prasīs, taču nav tādu slēdzeņu, ar kurām nevarētu tikt galā. Atveramas ir visas, tikai nepieciešama pieredze un prasme, lai tās atmūķētu. 

Durvju atvēršana ir bieža neveiksme un tā var gadīties katram:

  • noklīdusi atslēga;
  • iestrēgusi slēdzene;
  • aizkritušas durvis;
  • mehāniski bojājumi.

Tie ir tikai daži no iespējamajiem scenārijiem, kādēļ tiek izsaukti mūsu meistari. Situācijas gadās visādas, taču tādos brīžos ir svarīgi saņemt ātru un kvalitatīvu servisu. Tieši tādēļ arī esam atvērti izsaukumiem visu nedēļu, lai būtu pieejami tieši tad, kad tas vajadzīgs.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.