Auto atvēršana

Nejauša automašīnas aizslēgšana, atstājot tās iekšpusē atslēgu, mašīnā ieslēdzies mazs bērns vai saniķojusies automašīnas elektronika – situācijas, kad nepieciešama auto atvēršana, ir ļoti atšķirīgas. Šī ķibele var skart katru no mums, neatkarīgi no tā, vai braucam ar vectēva dāvinātu automašīnu no 1970. gada vai ar jaunāko un modernāko automobili. Mūsu meistari pratīs tikt galā ar jebkuras automašīnas durvīm. 

Automašīnas durvju iestrēgšanu var izraisīt ļoti dažādi iemesli. Tā var būt tehniska ķibele automašīnas rokturī vai slēdzenes iekšpusē, vai īssavienojums automašīnas vados, vai gluži nejauši automašīnas iekšpusē atstāta atslēga. Bet no šādas situācijas nav pasargāts neviens. Pat jaunam auto labā stāvoklī var gadīties negaidīta durvju iestrēgšana, piemēram, ja nosēdies automašīnas akumulators. 

Iestrēgt var arī bagāžnieka vai automašīnas pasažieru durvis, taču visproblemātiskāk, ja aizslēgusies visa automašīna un nevaram tajā vairs iekāpt. Vēl bīstamāk, ja automašīnā ir ieslēgusies Jūsu atvase, jo mazuļi automašīnā var sakarst, krist panikā vai apdraudēt sevi. Dažreiz, ja risks ir pārāk augsts, daudzi dod priekšroku automašīnas logu izsišanai, taču tas nav drošākais risinājums. Ja atrodaties Rīgā vai tās tuvumā, varēsim ierasties palīgā samērā īsā laikā un atvērt auto ar daudz drošākām metodēm, nenodarot postījumus ne automašīnai, ne salonam vai automašīnā iestrēgušajiem pasažieriem. 

Automašīna ir vērtīga un svarīga katram autovadītājam, tādēļ durvju iestrēgšanas gadījumā vienmēr domājam ne tikai par to, kā ātrāk atvērt durvis, tikpat svarīgi – lai automašīna šīs procedūras laikā neciestu vēl vairāk un tai netiktu nodarīti vēl lielāki bojājumi. Dažreiz durvju iestrēgšanas iemesls ir novēršams ar nelieliem labojumiem elektronikas vados, citreiz palīdz rokturu ieeļļošana vai nelieli labojumi slēdzenes mehānismā. Mūsu meistari izvērtēs situāciju un pieņems lēmumu, vadoties gan pēc automašīnas modeļa, gan problēmas pazīmēm. 

Lai atvērtu auto, būs nepieciešamas zināšanas, precizitāte un pacietība, taču mūsu meistari var lepoties ar visām šīm īpašībām. Papildus būs nepieciešams arī pierādījums no Jūsu puses, ka esat attiecīgās automašīnas īpašnieks. Pārējais būs mūsu meistaru rokās! 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Tev patīkamu tīmekļa vietnes apmeklējuma pieredzi. Sīkdatnes Tev ļauj droši piekļūt lapai, bet mums – analizēt lapas apmeklējumu un uzlabot tās darbību.